Статті

Перевезення туристів автобусами: кілька порад туристам

 перевезення туристів
Послуга автобусного перевезення туристів користується попитом і тому дамо кілька порад туристам.

  • Під час поїздки турист повинен дізнатися номер мобільного телефону екскурсовода. Як правило, на місцях стоянки під час перевезень автобус затримується на декілька хвилин. Якщо Ви затримаєтеся без попередження, Вас чекати ніхто не буде і для того, щоб наздогнати потім автобус треба буде викласти кругленьку суму грошей на таксі. Тому уважно слухайте про час зупинки, і уточніть у гіда час відправлення автобуса. Не запізнюйтесь!
  • Не беріть багато речей в автобусний тур, вони Вам будуть тільки заважати. Одягніть на себе найзручніший одяг вільного крою і запасіться сумкою для найцінніших речей, щоб при виході не екскурсію не залишати їх в автобусі. Взуття, безумовно, теж повинна бути зручнимю, оскільки, хоча туристів перевозять автобусами, ходити на екскурсіях доведеться багато.
  • Якщо Ви берете з собою їжу, намагайтеся брати не дуже жирні і не крихкі продукти, щоб не забруднитися в дорозі.
  • Перед туристичною поїздкою запасіться водою, вологими серветками і аптечкою.
  • Автобус може зупинятися рідко, тому на стоянці обов'язково скористайтеся туалетом, щоб потім не мучитися в дорозі. У крайньому випадку, в туристичному автобусі є біотуалет.
  • Візьміть кошти про запас. Навіть якщо у вас вже оплачена поїздка в туристичного перевізника, то харчування під час автобусного туру навряд чи входить в загальну вартість. Також не входять у вартість і вхідні квитки в музеї, які Ви будете відвідувати під час зупинок.

Ми часто зустрічаємо заздрісними поглядами туристичний автобус. Так хочеться бути його пасажирами! Насправді це зовсім не складно. Сяючі очі, радісні обличчя, спокій, очікування нових вражень - так виглядають туристи, транспорт для яких надає наша компанія. Одна з послуг фірми - організація перевезень туристів. А нашим туристам дійсно можна позаздрити.

На шляху прямування у пасажирів є все необхідне для приємної подорожі - зручні крісла, музика чи TV, чистий салон, досвідчений і ввічливий водій. Наш транспорт завжди справний. Для перевезень ми можемо запропонувати сучасні автобуси європейського класу. На таких автобусах туристична поїздка особливо комфортна. Навіть тривала подорож не викликає стомлення в такому автобусі. Для невеликої групи пасажирів пропонуємо оренду мікроавтобусів.

Туристичні маршрути можуть проходити там, куди звичайний транспорт просто не ходить. Пропонуючи послуги перевезень туристів, ми гарантуємо доставку групи в будь-яке місце. Це може бути заміський котедж, ставок для риболовлі, віддалений готель, інше місто. Транспорт чекатиме, поки пройде захід. Потім з комфортом туристів доставлять в готель або на вокзал.
Не відмовляйте собі у приємних подорожах! Орендувати автобус для подорожей в нашій компанії дуже просто і вигідно!

Також, крім перевезення туристів, у нас Ви можете замовити перевезення дітей шкільними автобусами, причому за дуже доступними цінами.